ÜRETİM

Şirketimizin üretim fabrikası İzmir’de bulunmaktadır. Modern makinalarla donatılan tesisimizde, konusunda uzman ekiple Ar-Ge, tasarım, üretim ve kalite kontrolleriyle üretim yapılmaktadır. Üretim tesisimizde bulunan altın laboratuvarıyla da kalite standartlarımızı geliştirerek müşteri güvenini ve memnuniyetini artırmayı amaçlamıştır. Bu sayede şık ve kullanışlı takılar titiz kontroller ve üstün kalite anlayışı ile üretilmektedir.
Üretim; Akçay Caddesi No: 283/A Gaziemir / İzmir adresinde yapılmaktadır 07.05.2014 tarih ve 2014 / 484 sayılı kapasite raporuna göre atölyenin yıllık üretim kapasitesi günde 8 saat yılda 300 iş günü çalışma süresine göre 13,653 kilograma yükselmiştir. Kapasite Raporunun geçerlilik süresi 04.03.2017 tarihidir.


Gerek işe girişlerde gerek işe girdikten sonra yapılması gereken sağlık kontrollerine, asgari mevcut yasalarda belirtilen uygulamalara riayet edilmekte olup çalışanlarımızın güvenlikli ortamda çalışmaları için gerekli hassasiyeti gösterilmektedir.
Çalışanlarımızın emniyetini sağlayıcı gerekli eğitimler düzenlenmekte ve acil durumlar için gerekli ekipler oluşturulup bu ekiplere de ayrıca alanları ile ilgili düzenli eğitim verilmektedir.